OldBrowsers
Cestovanie skrz.sk | Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Jazero/Priehrada Senec/Slnečné jazerá

Stanový tábor SCR

Slnečné jazerá - Sever

Na severe Slnečných jazier je priestranný stanový tábor s kapacitou 700 stanových miest. Turistom umožňuje i zapožičanie stanu. Sever ponúka nespočetné množstvo stánkov a bufetov s občerstvením, neobmedzené množstvo zábavy (tobogány, plážový volejbal, tenisový kurt, diskotéky ).
Recepcia pre stanový camping je pri Récskej bráne.

Karavanový kemp

SCR, Slnečné jazerá – Juh

Celková kapacita kempu je 200 miest, karavan je možné napojiť si na elektrickú energiu. Rekreantom je k dispozícii kuchynka a sociálne zariadenia s tečúcou teplou a studenou vodou.

Na južnej strane jazier sa ponúkajú možnosti športového vyžitia (plážový volejbal, tenis, možnosť zapožičať si člnok alebo vodný bicykel) a zábavy, hoci aj pri hre biliardu. V areáli Slnečných jazier sa nachádzajú detské ihriská s pieskoviskami, šmykľavkami a hojdačkami. V blízkosti areálu je letné kino.

Bungalowy

SCR, Slnečné jazerá – Juh

Chatová osada - bungalowy je sezónne zariadenie. K dispozícii je 38 bungalowov a 1 apartmán. Počas letnej turistickej sezóny zabezpečuje Správa cestovného ruchu rodinné rekreácie s nástupom v sobotu alebo v nedeľu. Stravovanie rekreantov je individuálne, na žiadosť zákazníka zabezpečíme i stravu.

Bungalowy sú 3-lôžkové s možnosťou 1 prístelky, s chladničkou a nanovovybudovanými sociálnymi zariadeniami (sprchový kút a umývadlo s teplou a studenou vodou, WC).

Okrem kempu sú turistom a ostatným návštevníkom k dispozícii viaceré ubytovacie kapacity rôznych kategórií a tried, ktoré sa koncentrujú v areáli Slnečných jazier. Ubytovanie je zabezpečené v zariadeniach s rôznou kvalitatívnou úrovňou, počnúc od hotelov, cez penzióny a väčšie chaty, až po ubytovanie v chatkách a v zariadeniach zodpovedajúcich turistickej triedy.


možnosť ubytovania v hoteli
stanové jednotky900 miest