OldBrowsers
Cestovanie skrz.sk | Kúpele a Wellness pobyty | Ubytovanie Slovensko | Aquaparky a Kúpaliská | Jazykové pobyty

Jazero/Priehrada/Kúpalisko Kalinčiakovo/Margita - Ilona

Návštevníci majú k dispozícii komplex na spríjemnenie voľného času pre dospelých a deti priamo v kempingu, ktorý je možné využiť do 22. hodiny pri umelom osvetlení.

Náročnejším návštevníkom je pripravený poslúžiť športový areál. Zaplávať si môžete v laminátovom plaveckom bazéne, vaše ratolesti sa môžu vyblázniť v detskom laminátovom bazéne a na 71 metrovom tobogáne.

Športovo vyžiť sa môžete na ihriskách pre plážový volejbal, streetball, futbal, či stolný tenis. Zabaviť sa tiež môžete pri ruských kolkách alebo obrých šachoch. Pre vaše deti je dostupné pieskovisko so šmykľavkami, preliezkami, hojdačkami. Ak hráte tenis, určite radi využijete náš tenisový kurt spovrchom z umelej trávy alebo si môžete zahrať basketbal, minifutbal, volejbal i minigolf.

V škaredom počasí vás pozývame na návštevu herne s gulečníkom, biliardom, stolným tenisom, šípkami a stolným futbalom.

Oddýchnuť si po krásnom dovolenkovom dni si tiež môžete posedením v spoločenskej miestnosti s televízorom alebo môžete opekať na vonkajľom krytom ohnisku v kempingu.


Outdoor aktivity

kúpanie (termálne kúpaliská), tenis, plážový volejbal, basketbal, futbal, minifutbal, obrie šachy, ruské kolky, stolný tenis, streetbal, volejbal

Indoor aktivity

detské hry, minigolf, herňa